Angajam Asistent Manager

Sector 3, Bucureşti, RO Gratuit

Această listă este expirată!
acum 6 luni 15 Vizualizari ID #30284

Descriere

QR code

Asistent manager

Criterii de selecție

Cunoștințe de limba engleză avansate – vorbit și scris

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare;

- CRITERIU ELIMINATORIU: Cunoștințe de limba engleză avansate – vorbit și scris;

- Orientare către rezultate și flexibilitate;

- Capacitatea de a-și păstra calmul în situații tensionate;

- Persoană organizată, dinamică și rezistentă la stres;

- Persoană responsabilă și cu o bună capacitate de comunicare;

- Abilitatea de a lucra în echipă, o bună cunoaștere a programelor Office și a mijloacelor moderne de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Urmărește, analizează și organizează documentațiile clientului;

- Realizează rapoarte periodice, referate;

- Verifică corespondența electronică și fizică;

- Realizează traduceri în limba engleză a documentelor clienților;

- Menține legătura cu clienții, printr-o comunicare profesională, și urmărește plata facturilor de către clienți.

Oferim:

- Salariu motivant;

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă ambițioasă, aflată într-o continuă dezvoltare;

- Mediu de lucru stabil și profesionist de lucru;

Colectiv tânăr, atmosferă destinsă.

Descrierea companiei

Companie cu vanzari online.

Pentru programari va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs. la adresa de mail :  erisimimportexportsrl@gmail.com

    Detalii

  • Nume companie
    ERISIM IMPORT EXPORT SRL
  • Nivel studii
    NecalificatCalificatStudentAbsolvent
  • Nivel carieră
    Entry-level (<2 ani)
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    atractiv
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă