caut muncitor necalificat

Gilău, Cluj, RO 4000.00 Lei

Această listă este expirată!
acum 5 luni 45 Vizualizari ID #28168

Descriere

QR code

Ne cautam cat mai repede o colega/un coleg nou sa fie din Floresti/Gilau!

Muncitor necalificat

Programul de lucru este full time, de Luni-Vineri, 8-17; fara sambete si duminici lucrate.

Punctul de lucru al firmei se afla in Gilau, aproape de autostrada.

Candidatul ideal

- doar cu experiena in costructii (masina de gaurit si aparat de sudura)

-responsabil, organizat si iti place sa duci lucrurile la bun sfarsit;

-capacitatea de a lucra in echipa

- capacitate de intelegere şi transmitere de informaţii;

- asumarea responsabilitatilor.

-persoanele cu experienta au un avantaj

Oferim

- posibilitate de colaborare pe termen lung;

- Salariu motivant, care poate creste in timp pe baza performantelor

Te asteptam in echipa noastra. Trimite-ne cv-ul tau sau suna direct la nr de telefon afisat!

0756456366 si pe mail comandoors@yahoo.com

    Detalii

  • Nume companie
    comandoors
  • Nivel studii
    Necalificat
  • Nivel carieră
    Mid-level (2-5 ani)
  • Departamente
    Altele
  • Tipul jobului
    Full time
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă