Recruitment Consultant

Sector 6, Bucureşti, RO 3000.00 Lei

Această listă este expirată!
acum 6 luni 83 Vizualizari ID #29491

Descriere

QR code

Emmet 21 recruteaza in vederea angajarii personal pentru urmatoarele pozitii: First Agent, Second Agent in sediul din Militari Residence.

  Descrierea companiei:

  Emmet 21 LTD este o intreprindere in plina dezvoltare in domeniul HR ce detine 4 puncte de lucru in Bucuresti, cat si in exteriorul tarii. Avand ca prioritate satisfactia clientilor, compania noastra ofera profesionalism, seriozitate si dedicare.

  Candidatul ideal:

-Limba engleza: nivel avansat/ conversational;

-Seriozitate;

-Punctualitate;

-Studii medii finalizate;

-Capacitatea de a lucra in echipa cat si individual.

    Experienta nu este necesara, astfel incat alaturi de noi veti gasi oportunitatea dezvoltarii pe plan profesional intr-un mediu tanar, distins si placut.

     Responsabilitati FIRST AGENT:

-Mentinerea unei bune relatii cu clientii;

-Contactarea potentialilor clienti;

-Organizarea si indeplinirea task-urilor zilnice.

    Responsabilitati SECOND AGENT:

- Cautarea angajatilor pentru clientii firmei;

-Comunicarea si pastrarea unei relatii bune cu FIRST AGENT cat si cu angajatii clientilor.

    Cunoasterea unei limbi straine secundara fata de Engleza reprezinta un avantaj, intrucat oricine este binevenit in echipa noastra, indiferent de nationalitate.

   Program lucru: L-V 10:00-19:00 (o ora pauza de masa)

   Beneficii:

-Salariu de baza+comisioane;

-Telefon de serviciu;

-Mediu de lucru placut;

-Plata saptamanala.

   Daca te regasesti in cerintele de mai sus si te consideri potrivit pentru unul dintre aceste posturi, asteptam CV-ul tau in mesaje. Doar candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

    Detalii

  • Nume companie
    EMMET 21 LTD
  • Nivel studii
    Necalificat
  • Nivel carieră
    Fara experienta Entry-level (<2 ani)
  • Departamente
    Altele
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    3000 lei net
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă