Electrician auto

Târgu-Mureş, Mureş, RO Verifica cu vanzatorul

Această listă este expirată!
acum 5 luni 25 Vizualizari ID #31246

Descriere

QR code

PICK UP doreste sa atraga in echipa sa persoane motivate si responsabile, dornice sa munceasca intr-un mediu profesionist si dinamic, care sa-si aduca contributia pe termen lung la cresterea firmei.
Esti o persoana creativ si pasionat de masini?
La PICK UP SRL avem disponibil un post de Electrician auto cu cunostinte de Mecanic auto pentru cineva care doreste sa faca diferenta!
Cerinte:
Cunostinte tehnice in domeniul auto;
Cunostinte in electricitate;
Corectitudine, implicare, initiative;
Abilitatea de a lucra in echipa;
Persoana ambitioasa;
Seriozitate, dorinta de munca, punctualitate, orientare spre dezvoltare profesionala
Permis de conducere cat. B
Reprezinta avantaje:
Experienta pe un post similar de electrician/mecanic auto.

Responsabilitati:
Analizeaza starea tehnica a autovehiculului;
Identifica problemele si propune solutii pentru rezolvarea lor;
Efectueaza montaje de calitate a accesoriilor auto;
Verifica rezultatul interventiei si preda autoturismul;
Intretine ordinea si curatenia postului de lucru.

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nederminata;
Mediu de lucru prietenos si competitiv;
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si motivata;
Cursuri si training-uri de dezvoltare profesionala;
Conditii de lucru foarte bune;
Pachet salarial motivant + bonusuri;
Tickete de masa.

TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!

    Detalii

  • Nume companie
    Sc Pick Up Srl
  • Nivel studii
    Calificat
  • Nivel carieră
    Fara experienta Mid-level (2-5 ani)
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    Negociabil
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă