3000.00 Lei
Angajam

QR CODE
Ingineri - Meseriasi - Constructori
Publicat 6 zile in urma
2 vizualizari

3000.00 Lei
Angajam

QR CODE
Chat indisponibil
Utilizatorul este offline
Incepe discutia
Utilizatorul este online
Trimite mesajcătre vânzător

    Detalii

  • Nume companie
    Timprod Instal , Zener Contact
  • Nivel studii
    NecalificatCalificatStudentAbsolvent
  • Nivel carieră
    Fara experienta Entry-level (<2 ani) Mid-level (2-5 ani) Senior-Level (>5 ani) Manager / Executiv
  • Departamente
    Confecții / Design vestimentar Construcții / Instalații
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    3000
Salvați la favorit

Descriere

Angajam Calificati pe urmatoarele posturi Electrician Frigotehnist Instalatori / Necalificati

Cerințe pentru calificati

Experiență de minim 2-3 ani în domeniu - obligatoriu

Diploma de calificare - obligatoriu;

Permis de conducere cat.B - constituie un avantaj;

Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Cerinte pentru Necalificati

Muncitori , Cu bun simt ,Punctuali

Condiții:

Program de lucru full-time;

Contract de munca pe perioada nedeterminata (analize medicale, protecția muncii);

Concedii conform legislației;

Echipament de munca;

Bonusuri și prime;

Plata salariu 2 transe pe luna

Salariul începe de la 3000 RON pentru Calificati

Salariul incepe de la 2200 RON pentru Necalificati

Responsabilități:

- Execuție instalații electrice, sanitare, termice si aer condiționat,

- Responsabili pentru funcționarea eficientă a șantierului

- Gestionarea comunicarii intre organizatie si terti

- Atingerea obiectivelor zilnice/lunare de productie

- Acționează în mod profesional și responsabil în orice moment menținând bune relații de lucru cu restul echipei

Fără persoane care au probleme cu consumul de alcool si cu însușirea de bunuri necuvenite.

Vezi candidații

Bogdan Lingurariu's profil

Bogdan Lingurariu
0.0
Vanzator incepator
5.0
Evalueaza acest utilizator
Inregistrat de 6+ zile Ultima data disponibil 6 zile in urma
Descriere Vanzator Nici o descriere lasata de catre vanzator

Comentarii

Nici un comentariu adaugat. Fii primul care comenteaza !

Detalii vanzator Detalii

0.0
1 anunturi active
Vanzator privat
Inregistrat de 6+ zile
Ultima data disponibil 6 zile in urma
Chat-ul indisponibilIncepe discutia Trimite mesajcătre vânzător Mesaj Whatsapp Toate anuturile

Locatie anunt

Suceava, Suceava, România
47.63333, 26.25

Stai in siguranta !

Nu plătiți niciodată un depozit într-un cont bancar până când nu l-ați întâlnit pe vânzător și ați semnat un contract de cumpărare. Niciun agent de publicitate privat serios nu cere un avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Acest lucru îl faci pe loc, când semnezi un contract de cumpărare.
Angajam
3000.00 Lei Angajam de Bogdan Lingurariu