Compania GBCOM SRL angajeaza sef atelier productie timplarie pvc in Husi

Huşi, Vaslui, RO Verifica cu vanzatorul

Această listă este expirată!
acum 6 luni 125 Vizualizari ID #30621

Descriere

QR code
Compania GBCOM SRL angajeaza sef atelier productie tamplarie pvc in Mun. HUSI .
Asteptam CV la adresa: gbcomsrl@gmail.com
Relatii la telefon 0791839227
RESPONSABILITATI :
-Organizeaza si participa la activitatea de productie a atelierului
-Se asigura de realizarea planului de fabricatie
-Imbunatateste activitatea de productie
-Intocmeste necesarul de aprovizionare in functie de fluxul de comenzi
-Instruieste personalul din subordine
- asigura indeplinirea cantitativa si calitativa a planului de productie - coordoneaza si stabileste prioritatile pentru personalul din subordine
- supravegheaza respectarea instructiunilor si tehnologiilor de lucru, precum si normele de calitate.
- raspunde de realizarea montajelor,
- respecta data si ora montajelor,
- raspunde de buna functionare a echipelor de montaj
-mentine legatura cu clientii
Cerinte
-dinamic, ordonat,rezistent la stres,bun organizator
- studii superioare tehnice constituie un avantaj
- cunostinte solide si capacitatea de a organiza si coordona activitatea unei sectii de productie
- experienta anterioara privind tehnologia obtinerii tamplariei PVC constituie un avantaj.
- cunostinte operare PC
Pachet salarial atractiv
Se discuta in urma interviului

    Detalii

  • Nume companie
    GBCOM
  • Nivel studii
    Calificat
  • Nivel carieră
    Mid-level (2-5 ani)
  • Departamente
    Controlul calității
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    2500-4500
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă