Agent Vanzari

Zalău, Sălaj, RO Verifica cu vanzatorul

Această listă este expirată!
acum 5 luni 79 Vizualizari ID #27035

Descriere

QR code

Lora Beauty & Disney SRL, firmă cu activitate pe piața românească din 2015 în domeniul cosmetice si diferite accesorii , caută o colega motivata, pentru a face parte din echipa noastra de vanzari: Agent vanzari pentru Judetul Cluj,Zalau si Baia Mare.

Noi îți oferim:
Autoturism, laptop și telefon;
Salariu fix PLUS bonusuri a căror valoare doar tu o poți limita;

Cerințele noastre:
Permis conducere categoria B;
Abilitati de vanzare, negociere, comunicare si relationare;
Spirit de initiativa si integritate;
Experienta in vanzari (experienta in vanzari intr-un domeniu similar constituie un avantaj).

Responsabilitățile tale:
Promoveaza produsele companiei;
Asigură vânzarea produselor către toți clienții posibili din zona alocata;
Vizitarea clientilor si extinderea portofoliului.
Se preocupă de creșterea permanentă a numărului de clienți și de aplicarea în teritoriu a politicii generale a firmei;
Realizarea planului individual de vanzari;
Organizarea activitatii de vanzare, reprezentare si derulare a contractelor comerciale;
Cooperare proactiva si functionala cu reprezentantii celorlalte departamente in vederea atingerii obiectivelor stabilite;
Recuperează în întregime contravaloarea facturilor, respectând termenul de plată acordat conform regulilor impuse de firmă.

Dacă vrei să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul.

    Detalii

  • Nume companie
    Lora Beauty
  • Nivel carieră
    Entry-level (<2 ani) Mid-level (2-5 ani) Senior-Level (>5 ani) Manager / Executiv
  • Departamente
    Achiziții
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    2800
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă