Angajam editor video REMOTE

Abrud-Sat, Alba, RO 2300.00 Lei

Această listă este expirată!
acum 6 luni 103 Vizualizari ID #30336

Descriere

QR code

Căutăm editori video cu experiență în programe precum Sony Vegas,Premiere Pro,etc  pentru a ne ajuta la editarea și crearea de conținut video.

SE LUCREAZA REMOTE (de acasa)

Descrierea postului:

-Creați conținut original, care va ajuta la creșterea canalului

-Editați podcasturi,interviuri, materiale promoționale

-Optimizarea materialelor pentru canalele sociale, cum ar fi YouTube, TikTok, Facebook, IG

-Brainstorming, lansați idei pe plan intern și către clienți și colaborați cu echipe din diferite discipline și piețe

Cerințe:

-Autonomie în generarea și executarea ideilor virale/creative

-Cunoștințe de operare în Photoshop - Premiere, After Effects constituie un plus

-Înțelegere a principiilor publicitare și a publicității native

-O înțelegere a tuturor platformelor sociale și a motivelor pentru care cele mai populare lucruri de pe aceste platforme devin populare, precum și o capacitate de a identifica rapid tendințele sociale

-O energie și o atitudine deosebită. Poate accepta direcții și poate colabora bine cu ceilalți

-Experiență de lucru rapid și eficient,

-Dispoziție pozitivă, curioasă, cu un interes activ în a afla ce face ca un public să se simtă bine.

    Detalii

  • Nume companie
    MotivationalHR
  • Nivel studii
    Necalificat
  • Nivel carieră
    Fara experienta
  • Departamente
    Internet / e-Commerce
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    2300 lei pe luna
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă