Manager Testare Software industria auto – vorbitor Limba Germana

Sibiu, Sibiu, RO Verifica cu vanzatorul

Această listă este expirată!
acum 5 luni 104 Vizualizari ID #31652

Descriere

QR code

Formel D Romania, furnizor global de servicii in industria auto, cauta Manager Testare Software.

Candidatul ideal:

  • Studii si experienta in inginerie industriala, industria auto, tehnologia vehiculelor;
  • Experienta in dezvoltarea E/E systems si/sau certificare ISTQB;
  • Cunostinte de limba germana – nivel avansat;
  • Implicare in diverse proiecte cu echipe din diferite specialitati;
  • Motivatie puternica de a dobandi noi cunostinte de specialitate in domeniul testarii software sau de a aprofunda cunostintele existente.

Responsabilitati:

  • Vei fi responsabil pentru planificarea, controlul si monitorizarea activitatilor de testare in domeniul dezvoltarii de software;
  • Vei participa proactiv in diverse comisii si intalniri ;
  • Vei participa la intocmirea de documente de testare specifice si a strategiilor de testare.

Contractul este pe perioada nedeterminata si se va lucra in sistem hibrid sau remote.

    Detalii

  • Nume companie
    Formel D
  • Nivel studii
    Calificat
  • Nivel carieră
    Mid-level (2-5 ani)
  • Departamente
    IT Software
  • Tipul jobului
    Full time
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă