Abator Germania angajeaza muncitori din toata tara

Alba Iulia, Alba, RO 1900.00 €

Această listă este expirată!
acum 5 luni 730 Vizualizari ID #30548

Descriere

QR code

Angajam muncitori necalificați pentru ambalare/etichetare, la un abator din Germania.

AJUTĂM CU TRANSPORTUL !

BENEFICII:

-salariu net cuprins intre 1.600€ - 1.900€

-contract de munca

-asigurare medicală

-spor de noapte 25 %

-duminica și zilele de sărbătoare legale plătite cu 25% in plus

-alocații pentru persoanele care au copii minori 219 €

-concediu plătit 24 zile pe an

-bani de concediu

-al 13-le-a salariu

-primă de Crăciun

-instruire și formare profesională

-nu percepem nici un fel de comision de angajare

-echipament de lucru gratuit

Descrierea postului :

-post la banda , etichetare,ambalare

-programul de lucru este de 6 zile pe săptămâna ,8 ore cu posibilitatea de a se face ore suplimentare

-disponibilitatea de a lucra pe ture (zi și noapte )

-cazare in camere de 2 persoane /camera de cuplu

Cerințe :

-persoane serioase, bărbați,femei sau cupluri obișnuite sa lucreze in 2 schimburi cu vârsta cuprinsă între 18-55 de ani.

-cazier curat

-apți de munca

MODALITĂȚI DE PLATA :

-plata salariului se efectuează prin transfer bancar

FIRMA SE OCUPA DE TOATE ACTELE NECESARE :

-cont bancar;

-asigurare de sănătate;

- Anmeldung.

Drumul din România pana in Germania este de 150 € care este suportat de firma și vi se va retrage din primul salariu . Avem plecări săptămânale din toate zonele tarii.

Pentru informații suplimentate sunați la numărul de telefon 0758434533

    Detalii

  • Nume companie
    Firma Specializata
  • Nivel studii
    Necalificat
  • Nivel carieră
    Fara experienta
  • Departamente
    Altele
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    1900 euro
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă