Tehnician Audio Video

Hărman, Braşov, RO Verifica cu vanzatorul

Această listă este expirată!
acum 6 luni 53 Vizualizari ID #29507

Descriere

QR code

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Persoana serioasa, responsabila
- Cunostinte Microsoft Office: Power Point, Word, Excel
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- montare / demontare echipamente tehnice (sisteme de sonorizare, videoproiectoare, lumini, ecrane LED, plasme, sisteme de traducere simultana, etc.) pentru diverse evenimente
- operare echipamente pe toata durata evenimentului
- mentinerea in conditii optime a echipamentelor tehnice

Beneficii:
-tichete de masa
-bonusuri de performanta

Descrierea companiei

EDU Brasov ofera solutii integrate multimedia pentru evenimente corporate (congrese, conferinte, lansare de produs, videoconferinte, targuri si expozitii, evenimente culturale, evenimente sportive, etc).

Punem la dispozitia clientilor tehnologie de ultima ora: Sistem audio de înaltă fidelitate
Video display – video-wall, plasma, LCD
Sisteme inteligente de iluminat – lumini arhitecturale
Videoproiectie – proiectoare de ultimă generatie, ecrane de mari dimensiuni

Ecrane led
Scenotehnică
Sisteme de discuție
Sisteme de votare
Echipament de traducere simultană – cabine Audipack, sistem de traducere Bosch
Sisteme tourguide
Echipamente și servicii foto-video
Soluții pentru videoconferințe

    Detalii

  • Nume companie
    Euro Educational
  • Nivel studii
    Absolvent
  • Nivel carieră
    Entry-level (<2 ani)
  • Departamente
    Altele
  • Tipul jobului
    Full time
  • Salariu
    100
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă