Identificator/Procesator piese auto

Manolache, Ilfov, RO Verifica cu vanzatorul

Această listă este expirată!
acum 6 luni 17 Vizualizari ID #30273

Descriere

QR code

Candidatul ideal:

  • Studii medii/superioare de specialitate;
  • Experienta in vanzarea pieselor auto;
  • Familiarizat cu programele de specialitate de identificare piese auto;
  • Cunostinte bune de Microsoft Excel;
  • Persoana analitica, foarte bine organizata, atenta la detalii;
  • Abilitati bune de comunicare si relationare cu colegii si clientii;
  • Capacitate de acumulare cunostinte noi ;

Responsabilitati:

  • Identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora;
  • Identificarea pieselor din cataloagele auto de specialitate, si ofertarea acestora catre clienti;
  • Preluarea si procesarea comenzilor online de piese auto;
  • Urmarirea fluxului comenzilor, a pieselor, pana la livrarea acestora catre client;
  • Generarea de comenzi de achizitie, catre furnizorii externi, sau catre departamentul de achizitii;

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri de performanta;
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Beneficii non-financiare: certificări, training etc.;
  • Oportunități de dezvoltare atât profesională, cât și personală, într-un mediu profesionist și dinamic, alaturi de o echipa tanara in plina expansiune.

    Detalii

  • Nume companie
    EURO EST CAR
  • Nivel studii
    NecalificatCalificatStudentAbsolvent
  • Nivel carieră
    Entry-level (<2 ani) Mid-level (2-5 ani) Senior-Level (>5 ani)
  • Departamente
    Administrativ / Logistică
  • Tipul jobului
    Full time
Trimite mesajDoar pentru utilizatorii autentificati
Incepe discutia
Utilizatorul este offline
Utilizatorul este online

Comentarii 0

Nu au fost adăugate comentarii încă